KONST / Litografier / Färglitografi 12432055
nr 1243 2055
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Båthus. Signerad, numrerad 188/310. Motivet: 18x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:47:41
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson